Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Infolinia - Kontakt

61 626 20 15

Promocje linii lotniczych do Oslo
Najlepsze oferty do Oslo liniami:
Ryanair od 69 PLN na wszystkie loty
Norwegian od 99 PLN
Polecamy: Warszawa Londyn, Loty do Sztokholmu, Loty Łódź Londyn, Loty Warszawa Dublin, Loty do Malmo, Tanie loty do Helsinek
Loty z Polski do Oslo
Lot z Wrocławia do Oslo od 79.00 PLN
Wylot z:
Wrocław, Polska PL
Przylot do:
Oslo, Norwegia NO

Lotnisko wylotu:

Wrocław Strachowice

Lotnisko przylotu:

Oslo Torp , Oslo Rygge

Promocja aktualna do: 2017-08-31

Data podróży: od 2017-08-10 do 2018-03-25


Tanie bilety lotnicze z Wrocławia do Oslo. Promocje lotnicze Oslo. Najtańsze bilety do Oslo z Wrocławia. Tani lot do Oslo - Norwegia - promocja, najniższe ceny.

Tanie połączenie Wrocław - Oslo Torp, Oslo Torp - Wrocław
Z lotniska Wrocław węgierskimi liniami lotniczymi Wizzair polecimy do Oslo-Sandefjord Torp. W okresie letnim 2017 wg rozkładu wylecimy dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wyloty z Wrocławia o godz 15:50, lądowanie w Oslo o godz 17:40. Z norweskiego lotniska Oslo Torp polecimy 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 21:55, planowany przylot do Wrocławia o 23:35. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Wylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
W6 1879
W6
2017-09-23 11:25 Wrocław (WRO)
2017-09-23 13:15 Oslo (TRF)
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
W6 1880
W6
2017-09-30 09:15 Oslo (TRF)
2017-09-30 11:55 Wrocław (WRO)
Oferta 1
Cena: 601 PLN
Wylot
Czas podróży: 19h 25m / 1 przesiadka
2017-09-23 18:55 Wrocław (WRO)
2017-09-24 14:20 Oslo (TRF)
1
LO 3848
2017-09-23 18:55 Wrocław (WRO)
2017-09-23 19:50 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1515
2017-09-24 12:25 Warszawa (WAW)
2017-09-24 14:20 Oslo (TRF)
W6
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
W6 1880
W6
2017-09-30 09:15 Oslo (TRF)
2017-09-30 11:55 Wrocław (WRO)
Oferta 2
Cena: 721 PLN
Wylot
Czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka
2017-09-23 22:05 Wrocław (WRO)
2017-09-24 14:20 Oslo (TRF)
1
LO 3860
2017-09-23 22:05 Wrocław (WRO)
2017-09-23 23:00 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1515
2017-09-24 12:25 Warszawa (WAW)
2017-09-24 14:20 Oslo (TRF)
W6
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
W6 1880
W6
2017-09-30 09:15 Oslo (TRF)
2017-09-30 11:55 Wrocław (WRO)
Oferta 3
Cena: 771 PLN
Tanie loty do Oslo
KIERUNEK DATA WYLOTU LINIA LOTNICZA CENA
Wrocław - Oslo   od 2017-08-10 do 2018-03-25   Ryanair Wrocław OsloWizzair Wrocław Oslo   39.00
Gdańsk - Oslo   od 2017-08-08 do 2018-04-01   Ryanair Gdańsk Oslo Wizzair Gdańsk Oslo   39.00
Poznań - Oslo   od 2017-08-05 do 2018-03-30   Ryanair Poznań OsloWizzair Poznań Oslo   46.00
Katowice - Oslo   od 2017-08-10 do 2018-03-30   Wizzair Katowice Oslo   31.00
Warszawa - Oslo   od 2017-08-09 do 2018-03-27   Norwegian Warszawa Oslo Wizzair Warszawa Oslo   46.00
Kraków - Oslo   od 2017-08-10 do 2018-03-31   Norwegian Kraków OsloRyanair Kraków Oslo   44.00
www.lotydooslo.pl Loty do Oslo