Wylot z
Przylot do
Data wylotu
 
Data przylotu
 
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (2 - 12 lat)
Znajdź oferty
Tanie loty Oslo od 59 PLN
KIERUNEK DATA PROMOCJI LINIE LOTNICZE CENA
Wrocław - Oslo   od 2017-08-10 do 2018-03-25   Ryanair Wrocław Oslo   79.00
Łódź - Oslo   od 2016-10-15 do 2016-10-30   Ryanair Łódź Oslo   79.00
Gdańsk - Oslo   od 2017-08-08 do 2018-04-01   Wizz Air Gdańsk Oslo   69.00
Wrocław - Oslo   od 2017-08-10 do 2018-03-25   Wizz Air Wrocław Oslo   105.00
Poznań - Oslo   od 2017-08-05 do 2018-03-30   Wizz Air Poznań Oslo   79.00
Gdańsk - Oslo   od 2017-08-08 do 2018-04-01   Ryanair Gdańsk Oslo   59.00
Katowice - Oslo   od 2017-08-10 do 2018-03-30   Wizz Air Katowice Oslo   99.00
Warszawa - Oslo   od 2017-08-09 do 2018-03-27   Wizz Air Warszawa Oslo   69.00
Kraków - Oslo   od 2017-08-10 do 2018-03-31   Ryanair Kraków Oslo   84.00
Szczecin - Oslo   od 2017-08-07 do 2018-04-01   Norwegian Szczecin Oslo   84.00
Rzeszów - Oslo   od 2016-10-11 do 2016-10-30   Ryanair Rzeszów Oslo   79.00

Najlepsze połączenia lotnicze z Polski do Oslo.

Wylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
W6 1515
W6
2017-10-12 12:25 Warszawa (WAW)
2017-10-12 14:20 Oslo (TRF)
Przylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
W6 1516
W6
2017-10-19 14:55 Oslo (TRF)
2017-10-19 17:40 Warszawa (WAW)
Lot Warszawa - Oslo
Cena: 143 PLN
Wylot
Czas podróży: 16h 10m / 1 przesiadka
2017-10-01 22:10 Kraków (KRK)
2017-10-02 14:20 Oslo (TRF)
1
LO 3922
2017-10-01 22:10 Kraków (KRK)
2017-10-01 23:00 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1515
2017-10-02 12:25 Warszawa (WAW)
2017-10-02 14:20 Oslo (TRF)
W6
Przylot
Czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka
2017-10-08 14:55 Oslo (TRF)
2017-10-08 22:35 Kraków (KRK)
1
W6 1516
2017-10-08 14:55 Oslo (TRF)
2017-10-08 16:40 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3921
2017-10-08 20:40 Warszawa (WAW)
2017-10-08 21:35 Kraków (KRK)
LO
Lot Kraków - Oslo
Cena: 471 PLN
Wylot
Czas podróży: 13h 10m / 1 przesiadka
2017-10-01 19:20 Kraków (KRK)
2017-10-02 08:30 Oslo (TRF)
1
LO 3502
2017-10-01 19:20 Kraków (KRK)
2017-10-01 20:40 Gdańsk (GDN)
LO
2
W6 1743
2017-10-02 07:00 Gdańsk (GDN)
2017-10-02 08:30 Oslo (TRF)
W6
Przylot
Czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka
2017-10-08 14:55 Oslo (TRF)
2017-10-09 01:45 Kraków (KRK)
1
W6 1516
2017-10-08 14:55 Oslo (TRF)
2017-10-08 16:40 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3911
2017-10-08 23:50 Warszawa (WAW)
2017-10-09 00:45 Kraków (KRK)
LO
Lot Kraków - Oslo
Cena: 584 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
W6 1743
W6
2017-09-29 07:00 Gdańsk (GDN)
2017-09-29 08:30 Oslo (TRF)
Przylot
Czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio
W6 1744
W6
2017-10-06 09:05 Oslo (TRF)
2017-10-06 11:25 Gdańsk (GDN)
Lot Gdańsk - Oslo
Cena: 163 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
W6 1743
W6
2017-09-29 07:00 Gdańsk (GDN)
2017-09-29 08:30 Oslo (TRF)
Przylot
Czas podróży: 9h 40m / 1 przesiadka
2017-10-06 14:55 Oslo (TRF)
2017-10-07 01:35 Gdańsk (GDN)
1
W6 1516
2017-10-06 14:55 Oslo (TRF)
2017-10-06 16:40 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3827
2017-10-06 23:40 Warszawa (WAW)
2017-10-07 00:35 Gdańsk (GDN)
LO
Lot Gdańsk - Oslo
Cena: 478 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1979
W6
2017-10-07 07:10 Poznań (POZ)
2017-10-07 08:45 Oslo (TRF)
Przylot
Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1980
W6
2017-10-14 13:45 Oslo (TRF)
2017-10-14 16:20 Poznań (POZ)
Lot Poznań - Oslo
Cena: 285 PLN
Wylot
Czas podróży: 22h 25m / 1 przesiadka
2017-10-07 15:55 Poznań (POZ)
2017-10-08 14:20 Oslo (TRF)
1
LO 3944
2017-10-07 15:55 Poznań (POZ)
2017-10-07 16:50 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1515
2017-10-08 12:25 Warszawa (WAW)
2017-10-08 14:20 Oslo (TRF)
W6
Przylot
Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1980
W6
2017-10-14 13:45 Oslo (TRF)
2017-10-14 16:20 Poznań (POZ)
Lot Poznań - Oslo
Cena: 993 PLN

Oferujemy Państwu tanie bezpośrednie bilety lotnicze do Oslo. Zawsze aktualne promocje tanich lotów do Oslo - Norwegia. Tanie latanie to nasza specjalność. Promocje linii lotniczych do Oslo - sprawdź najtańsze tanie loty i rezerwuj tani bilet lotniczy!


Port lotniczy Oslo-Torp: międzynarodowy port lotniczy położony 120 km na południe od Oslo, w Sandefjord, w Norwegii. Jest drugim co do wielkości portem lotniczym obsługującym Oslo (po Gardermoen). Port lotniczy Oslo-Gardermoen: lotnisko położone w Gardermoen w gminie Ullensaker, 48 km na północ od Oslo. Port lotniczy Oslo-Gardermoen stanowi najruchliwszy port lotniczy Norwegii.


Loty do Oslo obsługują takie linie lotnicze jak: Ryanair, Wizz Air, Norwegian. Z Warszawy do Oslo polecimy liniami Norwegian i Wizz Air, z Krakowa wylecimy liniami Ryanair oraz Norwegian. Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin obsługują tanie linie lotnicze Wizz Air. Zaś z Rzeszowa, Łodzi polecimy liniami Ryanair.


Do Oslo dostępne są promocyjne bilety lotnicze w sezonie letnim 2017. Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

mapaOslo

Oslo - Miasto zostało założone w 1048 roku przez króla Haralda III. Od 1299 roku jest stolicą Norwegii. W samym Oslo mieszka ponad 11% mieszkańców Norwegii. Oslo jest położone nad Fiordem Oslo (Oslofjord).


Tanie bilety lotnicze do Oslo. Promocje lotnicze. Najtańsze bilety do Oslo. Rezerwacja biletów lotniczych z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, oraz Gdańska.


Infolinia - Kontakt

61 626 20 15

Promocje linii lotniczych do Oslo
Najlepsze oferty do Oslo liniami:
Ryanair od 69 PLN na wszystkie loty
Norwegian od 99 PLN
Polecamy: Warszawa Londyn, Loty do Sztokholmu, Loty Łódź Londyn, Loty Warszawa Dublin, Loty do Malmo, Tanie loty do Helsinek
Loty z Polski do Oslo
Copyright © 2009 - 2017 Loty do Oslo